KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656716
nr 1365 6716
H Lepik, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 30x25 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:02:28
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.100 kr